15,90 €

Na objednávku - Dostupné na objednávku, dodanie 14-21 dní.
ks
Primavera

Voňavka na odvahu
Vôňa Statočný drak vyrobená z mandarínky a cédru podporuje deti a rodičov v nových výzvach. Voňavé povzbudenie zo 100% čistých prírodných esenciálnych olejov podporuje sebavedomie a pomáha deťom prekonať samy seba.
10 ml viac

Kód produktu: 75610 Doprava a platba

Céder, mandarínka a kardamón posilňujú sebavedomie a podporujú deti v nových výzvach. Deti sú silné a často dokážu viac, ako si myslia. Počúvaním, dobrým presvedčením a posilňovaním ich sebadôvery im pomáhame prekonávať prekážky a rásť. Samotné slová však niekedy nestačia. Šmykľavka sa potom javí ako príliš strmá, lezecká stena príliš neprekonateľná alebo skok do vody príliš ťažký. Vôňa Statočný drak vyrobená z mandarínky a cédru podporuje deti a rodičov v nových výzvach. V

oňavé povzbudenie zo 100% čistých prírodných éterických olejov podporuje sebavedomie a pomáha deťom prekonať samy seba. Nanášajte na zápästia, chodidlá, krk alebo spánky jednoduchým a rýchlym spôsobom. Obsahuje:

  • Céder - esenciálny olej sa extrahuje z dreva cédrového stromu. Jeho vôňa povzbudzuje, dodáva silu a pocit bezpečia. 
  • Mandarínka - jej vôňa zlepšuje náladu, relaxuje, dodáva pocit vyrovnanosti, bezpečia a optimizmu. 
  • Kardamón - esenciálny olej zo semena kardamónu sa používa pri nadmernom prepracovaní a vyčerpaní. Pomáha deťom prekonať samy seba.