Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
100 ml

od 9,90 €

ks
Sozole Rose

Čistý prírodný produkt, bez konzervantov – kráľovná všetkých kráľovien. Osviežuje, ukľudňuje, hydratuje a omladzuje. Omráči vás jej svieža vôňa so zemitými tónmi a sladkým záverom. Exkluzívna séria – najvyššia kvalita, BIO certifikácia Balkan Biocert. Na výber 2 druhy: Hydrolát z Ruže damašskej a Hydrolát z Ruže bielej
100 ml viac

Kód produktu: P00031 Doprava a platba

Certifikát: Produkt organického poľnohospodárstva certifikovaného BALKAN BIOCERT BG-BIO -02/ Rec EC No. 834/2007

Naše BIO kvetové vody -  damašská ruža a biela ruža - pochádzajú od najlepšieho pestovateľa s vlastnou certifikovanou bio produkciou katalogizovanú v Balkan Biocert.

Je o to unikátnejšia, že do destilačných medených nádob boli vysypané kvety vlastnej BIO produkcie najlepšieho miestneho výrobcu. Nie je sa čomu diviť, že sú jeho polia certifikované, pod hlavičkou Balkan Biocert, oplotené plotom a strážené. BIO ružová voda prešla štandardizovanou chemickou analýzou Štátne laboratóriá ako inak, tematický názov – “Bulharská ruža”

Spôsob výroby

Naša kvetová voda je vyrobená tradičnou parovodnou destiláciou v špecializovanom destilátory na organickú ružovú produkciu. Kým sa tam dostane je potrebné predtým veľké množstvo ľudských rúk a láskyplná starostlivosť. Áno, kvety sa zbierajú ručne po východe slnka, kde sú ešte pokropené rannou rosou a ich okvetné lístky obsahujú najvyššie množstvo éterických silíc (0,02-0,04%, výnimočne až 0,09%).

Kvety sa vozia priamo z polí v 25 kg vreciach a putujú ihneď do obrovských destilačných nádob, kde sú zaliate vodou a prechádzajú prvou parnou destiláciou. Pretože sa pri nej nedokáže dostatočne oddeliť ružový olej, putuje prvý destilát do ďalších nádob, v ktorých je destilovanie druhy krát zložitejšie. Do konca toho istého pracovného dňa je všetko hotové. Druhý destilát unikátna čistá ružová voda zaplňuje nádoby a drahocenný ružový olej, ktorý je ľahší, než voda sa zbiera na jej povrchu. 

Naše 100% kvetové vody sú bez konzervantov, vhodné pre vegánov a neboli testované na zvieratách. Jedná sa o 100% čistý prírodný produkt.

O hydroláte z Ruže damašskej:

Na akú pleť – na všetky typy pleti. Ocení ju zrelá a unavená pleť.

Ako pomáha –osviežuje, tonizuje, upokojuje, hydratuje a pôsobí proti vráskam. Omráči Vás jej svieža vôňa so zemitými tónmi a sladkým záverom.

Kúpeľ – pri únave pridajte 2-3 lyžice do kúpeľa a relaxujte obklopený opojnou vôňou.

Vlasy – hydratuje vlasy, hydratácia pomáha proti lámaniu vlasov. Účinná pri elektrizovaní vlasov. Doporučujeme rozprašovať do celej dĺžky vlasov

Aromaterapia – ruža otvára naše srdce. Podporuje našu vnútornú rovnováhu a pomáha nám urobiť rozhodnutie a dokončiť začaté. Navodzuje pocit bezpečia. Harmonizuje myseľ.

Použitie – Naneste rozprašovačom dostatočné množstvo na odličovací tampón a prečistite pleť. Alebo aplikujte priamo na tvár tzv. hmlou. Nebojte sa orosiť tvár poriadnou dávkou kvetové vody, Vaša pleť to ocení. Bude krásne hydratovaná a pripravená na ďalšie ošetrujúce kroky. Používajte k osviežuje počas dňa aj pre zlepšenie nálady. Môžete pridávať do pleťových masiek

Vôňa

Vôňa kvetovej vody Damašská ruža je veľmi špecifická, v oficiálnom dokumente je vždy uvedené “typická vôňa pre kvetovú vodu ruže damašskej”. Aká teda je? Je to aróma ťažko opísateľná a veľmi prekvapivá. Vyznačuje sa istou dávkou sviežosti a zemitosti a až potom nasleduje sladkosť.

Ph 5,0

Obsah éterického oleja 0,089%

Obsah prirodzene sa vyskytujúceho ethyl alkoholu 1,21% (ethyl alkohol je prirodzene sa vyskytujúca zložka  Ružovej kvetovej vody vďaka procesu parnej destilácie)

O hydroláte z Ruže bielej:

Vhodná pre všetky typy pleti, obnovuje rovnováhu pokožky ako suchej tak aj mastnej

Ako pomáha – Upokojuje, harmonizuje, obnovuje a stimuluje. obnovuje rovnováhu pokožky ako suchej tak i mastnej. Kvetová voda Biela ruža má dar posilňovať dobrú náladu. Pretože, ako sa hovorí aj vôňa pomáha…

Na akú pleť – na všetky typy pleti

Kúpeľ – Pri psychickej záťaži pridajte 2-3 lyžice do kúpeľu a relaxujte obklopený opojnou vôňou.

Vlasy – hydratuje vlasy, hydratácia pomáha proti lámaniu vlasov. Účinná pri elektrizovaní vlasov. Doporučujeme rozprašovať do celej dĺžky vlasov

Aromaterapia – biela ruža pozdvihuje náladu. Tonizuje telo aj dušu.

Príprava pokrmu – Vhodná v studenej aj teplej kuchyni. Príprava nápojov, krémov a dezertov.

Vhodné do difuzérov.

Biela ruža je najvzácnejšia zo všetkých ruží. Je veľmi charizmatická. Pôsobí dojmom sofistikovanej dámy. Je jedinečná čo potvrdzuje aj jej čistota v BIO kvalite. Je o to unikátnejšia, že do destilačných medených nádob boli vysypané kvety vlastnej BIO produkcie najlepšieho miestneho výrobcu. Nie je sa čomu diviť, že sú jeho polia certifikované, pod hlavičkou Balkan Biocert, oplotené plotom a strážené. BIO ružová voda prešla štandardizovanou chemickou analýzou Štátne laboratóriá, ako inak, tematický názov – “Bulharská ruža”.

Vôňa

V jej vôni nájdete zdanlivo podobné komponenty ako u jej sesternice Damasceny, ale súčasne sa odlišuje svojou rafinovanosťou. Biela ruža Vás jednoznačne pohladí svojou príjemnou a delikátnou sladkastou vôňou. Je to pulzujúca pozitívna energia.

Ph 4,8

Obsah éterického oleje 0,076%

Obsah prirodzene sa vyskytujúceho ethyl alkoholu 1,21% (ethyl alkohol je prirodzene sa vyskytujúca zložka v Ružovej kvetovej vode vďaka procesu parne destilácie)