Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

od 4,50 €

ks
Ancient Wisdom

Prírodný deodorant z himalájskej soli je vyrezaný z prírodných kúskov himalájskych kryštálov. Na výber rôzne veľkosti a tvary. viac

Kód produktu: P00050 Doprava a platba

Prírodný deodorant z himalájskej soli je vyrezaný z prírodných kúskov himalájskych kryštálov. Himalájska soľ obsahuje viac ako 84 druhov minerálov a stopových prvkov ako je vápnik, horčík, draslík, meď a železo. Pre pokožku je kryštalická soľ príjemná a vitalizujúca, pretože minerály, ktoré obsahuje sa cez pokožku ľahko vstrebávajú.

Vďaka prirodzeným dezinfekčným účinkom má blahodarní vplyv na pokožku a je vhodnou na každodenné použitie. Udržiava prirodzené Ph pokožky a pôsobí protizápalovo, dezinfikuje pokožku a pôsobí proti akné. 

V soľnom roztoku nemôžu prežiť žiadne baktérie a preto je himalájska soľ osvedčeným deodorantom. Trocha soli z deo kryštálu v podpazuší odstráni nepríjemný pach potu. Taktiež odstraňuje nepríjemný pach nôh. Na miestach stvrdnutej pokožky na chodidlách pôsobí trenie deo kryštálom zjemňujúco. Pri trení deo kryštál svojou hrubšou štruktúrou povrchu stvrdnutú kožu z chodidiel odstraňuje a zároveň svojimi soľnými vlastnosťami zostávajúcu kožu regeneruje. 

Použitie: navlhčite si ruky a potrite v nich deo-kryštál tak, ako pri klasickom mydle. Soľ sa vo vlažnej vode ľahko rozpúšťa. Potom rozotrite rozpustenú soľ rukou po tele. Nenanášajte na otvorené rany. Deo kryštál uchovávajte na suchom mieste, pretože sa vo vode rozpúšťa.