Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

12,90 €

ks
Ancient Wisdom

Kvalitný olej na bradu by mal byť základným vybavením pre každého pána. Tieto produkty praktickej aromaterapie Vám pomôžu vypestovať nielen lepšie fúzy, ale po jeho pravidelnom používaní budú Vaše fúzy príjemnejšie, zdravšie a krásne voňajúce. Na výber zo 4 druhov.
50ml viac

Kód produktu: P00048 Doprava a platba

Kvalitný olej na bradu by mal byť základným vybavením pre každého pána. Tieto produkty praktickej aromaterapie Vám pomôžu vypestovať nielen lepšie fúzy, ale po jeho pravidelnom používaní budú Vaše fúzy príjemnejšie, zdravšie a krásne voňajúce.

Starostlivo sme vybrali štyri druhy produktov, aby sme Vám pomohli očistiť, regenerovať, vylepšiť  a starať  sa o akékoľvek fúzy alebo strnisko.

Naša nová rada olejov na bradu sa rýchlo vstrebáva a obsahuje zmesi čistých olejov: kokosový, marhuľový, avokádový a arganový olej, ďalej tiež vitamín E a jojobový olej.

Čo všetky tieto zložky dokážu? Všetky tieto oleje sú bohaté na vitamíny, ktoré vaše fúzy zjemnia. Tiež vám pomôžu so starostlivosťou o pleť, znižujú jej svrbenie a šupinatosť.

Vyberte si ten najlepší:

50ml Olej na Bradu - Rímsky Gladiátor - Vylepši! - Čierne korenie & Bergamot - Dajte si pauzu od ovocia a kvetín a vyskúšajte túto čistý, ale zároveň exotický olej na fúzy s vôňou esenciálnych olejov čierneho korenia a bergamotu, jemne zmiešaného s marhuľovým a arganovým olejom a vitamínom E na každodenné použitie.

Hovorí sa, že čierne korenie je bohaté na vitamíny A a C, flavonoidy, karotenoidy a ďalšie antioxidanty, čo pomáha stimulovať rast fúzov a ťažiť z korenistých a exotických tónov tohto najpredávanejšieho oleja na bradu.

50ml Olej na bradu - Vikingské Pižmo - Očisti! - Santalové drevo & Pomaranč - tento naturálny a veľmi jemný olej na fúzy je vyrobený z esenciálnych olejov z pomaranča a santalového dreva, ktoré sú starostlivo zmiešané s kokosovým, avokádovým a zlatým jojobovým olejom pre každodenné použitie.

Esenciálne oleje zo santalového dreva a pomaranča majú antiseptické aj protizápalové vlastnosti a bojujú proti akné. Svieža a komplexná zmes, ktorá začína iskrou citrusov s nádychom kvetov, ktoré sa miešajú do mäkkého základu santalového dreva.

50ml Olej na bradu - Severský Smrek - Regeneruj! - Kadidlo & Smrek  je vyrobený z esenciálnych olejov smreku a kadidla a starostlivo zmiešaný s marhuľovým, arganovým a jojobovým olejom pre každodenné použitie.

Zmes esenciálnych olejov v tomto oleji má omladzujúce vlastnosti a vďaka zmesi marhúľ, argánu a jojoby je perfektným spôsobom, ako začať svoj deň s tým že sa budete cítiť príjemne a zregenerovane.

50ml Olej na bradu - Sparťanský Hrdina - Ošetri! - Pačuli, Limetka & Céder je vyrobený z oleja pačuli, limetkového oleja a oleja zo jalovcova virgínskeho, ktoré sú starostlivo zmiešané s kokosovým, avokádovým a jojobovým olejom pre každodenné použitie.

Ľahko drevitý, sladký a korenistý olej pačuli s trochou citrusov, ktorý sa mieša do mäkkého základu zo šamanského cédru.

Táto zmes olejov je zameraná na zmäkčenie a ako kondicionér vlasových folikul, aby zlepšila akékoľvek strnisko a fúzy.