15,10 €

Na objednávku - Dostupné na objednávku, dodanie 14-21 dní.
ks
Primavera

Harmonizačný telový sprej pre ženy v menopauze BIO
50 ml
Telový sprej z organických kvetových vôd a vzácnych esenciálnych olejov. Svojim zložením posilňuje emočnú a duševnú rovnováhu, čím znižuje stresové reakcie a tým aj výskyt fyzických prejavov obdobia menopauzy. Je v Bio kvalite. viac

Kód produktu: 21719Doprava a platba

Telový sprej  pre jemnú starostlivosť má osviežujúci a harmonizačný účinok. Cenné organické kvetové vody rozmaznajú vašu pokožku a zmysly. Svieža, kvetinová vôňa 100% čistých prírodných organických esenciálnych olejov pozitívne pôsobí na zmysly a dodá vám vyrovnanosť.

Esenciálny olej zo Šalvie muškátovej je v aromaterapii známy ako ženský olej, ktorý má vyrovnávajúci účinok na výkyvy nálady súvisiace s hormónmi a posilňuje emočnú a duševnú rovnováhu.

Návaly tepla sú mnohými ženami vnímané ako jeden z najstresujúcejších vedľajších účinkov menopauzy. Aj keď návaly tepla, ktoré sa udejú niekoľkokrát denne, nie sú len fyzickými problémami. Sú často spojené s nadmerným potením, ale bývajú aj psychicky stresujúcimi pre mnohé ženy. Presná organická príčina návalov horúčavy stále nie je vedecky objasnená, je však možné pozorovať, že sa vyskytujú častejšie v stresových situáciách a pod napätím. Harmonizačný telový sprej preto nielen ochladzuje a osviežuje, ale najmä harmonizuje psychiku pôsobením vybraných esenciálnych olejov.

Vyvážená zmes vzácnej organickej kvetovej vody z Ruže, Šalvie Muškátovej, Šalvie Lekárskej a Mäty Piepornej tvorí výživný základ spreja. Jemná vôňa je obohatená o 100% prírodné organické esenciálne oleje zo Šalvie Muškátovej, Ruže Absolue a Bergamotu. Svojím pôsobením  upokojuje zmysly a poskytuje rovnováhu v prípade výkyvov nálady v dôsledku zmeny hladiny ženských hormónov.

Šalvia Muškátová - dámsky esenciálny olej v aromaterapii pôsobí vyrovnávajúco a poskytuje jemnú úľavu od kŕčov, aj na ukľudnenie na psychologickej úrovni.

Ruža Absolue - vzácny kvetinový esenciálny olej, ktorý má silný účinok na zlepšenie a vyrovnanie nálady.

Bergamot - má sviežu vôňu, ktorá dodáva ľahkosť a radosť zo života aj v psychicky stresujúcich situáciách.