Kto je ZoeZeo? Za značkou ZoeZeo stoja tri Slovenky Janka, Aurélia a Ivetka.

Chcú zmeniť spôsob života na našej nádhernej  planéte a odmietajú prispievať k ďalšiemu zamoreniu Zeme plastami. Príroda nám dáva všetko, čo potrebujeme.  Zeolit je toho úžasným dôkazom. ZeoZoe sú zubné tablety, ktoré vytvorili na základe vlastnej skúsenosti  s používaním zeolitu. Zubné tablety ZeoZoe sú vyrobené bez chemických látok.

Chcú šíriť poznatky o prirodzenej a zdraviu prospešnej starostlivosti o zdravie. Prestaňme svoj organizmus intoxikovať ťažkými kovmi, jedovatými látkami, synteticky vyrobenými substanciami. Obmedzením prísunu chemických látok do nášho organizmu pôsobíme preventívne na naše zdravie, predchádzame ochoreniam, posilňujeme našu obranyschopnosť, udržujeme našu životnú energiu, prispievame k záchrane životného prostredia.

Meníme tak nielen seba, ale aj svoje okolie, planétu, ktorá je našou Matkou. Zmena postoja k Zemi nie je módnou vlnou, je to nevyhnutnosť, od ktorej závisí naša budúcnosť.

Prinášame vám našu víziu sveta bez plastov a chemických záťaží. Chceme pomôcť vytvoriť budúcnosť, kde sa láska k sebe samému spája s láskou ku všetkému živému.

Poďme spolu zachrániť ZEM! Každý čin sa ráta!

Žiadna položka