Ak sa cítis večer unavená a vyčerpana, odrazí sa to aj na Tvojej pleti. Obzvlášť, ak máš za sebou dlhý večerný program spojený s ponocovaním. Ideálne je začať s domácou masážou tváre.

Ukáž svoju tvár

Na tvári sa nám odrážajú naše prežité emócie, dobrá nálada, smútok aj stres. Po náročných dňoch by si si mohla nájsť čas sa rozmaznať a začať s jednoduchou jemnou masážou tváre. Masáž tváre Ti zlepší prekrvanie pokožky a spôsobí rozjasnenie tváre. Ako teda postupovať?

Očisti svoju pleť, poďakuje sa Ti

Urob si domácu pohodičku, nájdi si pohodlné miesto, kde môžeš zároveň pri starostlivosti o seba zrelaxovať a dopriať si seba-láskavú starostlivosť. Kľudne si k tomu zapni aroma difuzér, ktorý dodá atmosféru s jedinečnou vonnou zmestou pre ženy V harmónii. Pred masážou tváre si dôkladne vyčisti pleť a to nie len vtedy, keď sa potrebuješ odlíčiť. Samozrejmosťou sú aj čisté ruky, ktorými sa dotýkaš tváre. 

Na masáž je dobré si vyhradiť čas večer, kedy už na pokožku nanášame len výživnú kozmetiku, či už sérum alebo pleťové oleje. Tvoja pokožka sa Ti poďakuje, že si môže v noci načerpať výživu do buniek a  oddýchnuť si. Pleťový olej si vyber podľa typu pleti. 

Zrelaxuj

Masážou si okrem vyživenia pleťovou prírodnou kozmetikou dopraješ aj relax, odbúranie napätia, zníženie stresových hormónov v tele.

Výborným pomocníkom na uvoľnenie je masážny valček z drahých kameňov, ktorým podporíš účinky masáže. Táto praktická pomôcka nahradí Tvoje prsty pri masáži.

Hoci ľahko kĺže po tvári, nemusíš sa nikam ponáhľať. Pohybuj ním pomaly, na krku a dekolte smerom hore, na tvári smerom od brady k lícam. Čelo masíruj v oboch smeroch, vertikálne aj horizontálne. Na oblasť okolo očí použi na masáž menšiu časť valčeka,masíruj smerom ku spánkom. Vždy ťahaj pohyb oproti gravitácii. 

Uvoľni sa a vychutnaj si príjemný čas venovaný sama sebe.

kozmeticky masazny valcek_drahe kamene_masaz tvare_prirodna kozmetika

Či Ti prinesie masáž tváre

  • rožžiarenie pleti
  • uvoľnenie napätia v svaloch
  • stimuláciu toku lymfy a zmiernenie opuchov a kruhov pod očami
  • účinnú ochranu pred starnutím a ochabnutím pleti
  • podporenie krvného obehu a tvorbu kolagénu